O nas

Nasza firma powstała już w 1978 roku. Jesteśmy firmą rodzinną i wspólnie opracowujemy strategię i rozwój firmy, a bogate doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Od samego początku istnienia główną działalnością była produkcja ekskluzywnej biżuterii bursztynowej.
Nasze inspiracje i wzory są wyłącznie naszego autorstwa i większości są to unikatowe wzory. W naszej pracy kierujemy się zasadą, że stworzona biżuteria musi być piękna i musi podobać się innym. Zwracamy szczególną uwagę na estetyczne wykonanie, dbałość o najmniejsze detale i przede wszystkim jakość, która pozwoli odbiorcy cieszyć się z biżuterii przez wiele lat. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasza biżuteria jest ręcznie wykonywana (tzw. hand made)

Siedziba firmy mieści się w Łomiankach /koło Warszawy, dlatego też początkowo głównymi odbiorcami naszych wyrobów byli mieszkańcy miast: Łomianki oraz Warszawa. Wraz z rozwojem naszego zakładu powiększyliśmy rynek zbytu, aby jakość naszej biżuterii docenili mieszkańcy z całej Polski.
Od kilkunastu lat dostarczamy nasze wyroby na całą Polskę, stając się jednym z największych zakładów tworzących biżuterię z bursztynu.

Nasza firma stale się rozwija, uważnie śledzimy trendy i nurty panujące w modzie, zatrudniliśmy dodatkowo młodych i uzdolnionych ludzi absolwentów Akademii Sztuk Pięknych a nasza kolekcja wzbogaciła się o nowe wzory i pomysły.
Podążając za oczekiwaniami naszych dotychczasowych klientów oraz chcąc powiększyć nasz asortyment wprowadziliśmy do naszej oferty również biżuterię wykonaną ze złota, a także biżuterię ze srebra w połączeniu z wysokiej jakości bursztynem. Każdy kawałek bursztynu odpowiednio dobieramy, oceniamy, aby jak najpiękniej prezentował się w oprawie ze złota lub srebra.

Dla tych co kochają bursztyn, wprowadziliśmy do naszej oferty wszelkiego rodzaju ozdoby i rzeźby z bursztynu. Z pod naszych rąk wyszły przepiękne figury bursztynowe przedstawiające zwierzątka, postacie i różnego rodzaju przedmioty. Na efekt naszej pracy nie musieliśmy długo czekać. Wszystkie wyroby spotkały się z dużym uznaniem i pierwsze egzemplarze rozeszły się w mgnieniu oka. Dało nam to znak, że rzeźby bursztynowe należy na stałe wprowadzić do naszej oferty. W tym samym czasie wykonaliśmy także stałą ekspozycję naszej biżuterii, która mieści się w salonie firmowym w Łomiankach koło Warszawy.

Spośród bogatej oferty biżuterii marki Jantar Studio najważniejsze typy stanowią: naszyjniki z bursztynu, korale bursztynowe, bransolety z bursztynu, pierścionki z bursztynem, kolczyki z bursztynem, zawieszki z bursztynem, broszki z bursztynem. Oczywiście gustownie dobrane ze złotem lub srebrem.

Tworzymy również biżuterię na zamówienie i realizujemy pomysły naszych klientów. Biżuteria wykonana na zamówienie lub pod szczególną okazję charakteryzuje się wyjątkowym i niepowtarzalnym wyglądem. Taki pojedynczy egzemplarz jest tylko jeden i nie ma go nikt więcej.  
 
Obecnie firma zapewniła sobie wiodącą pozycję w Polsce jako producent biżuterii, grono naszych klientów stale się powiększa, a nasza biżuteria dociera już za granicę kraju, gdzie zostaliśmy wyróżnieni spośród innych firm.

Rozwój firmy Jantar Studio pozwolił skierować stałą ofertę dla sklepów jubilerskich, butików oraz innych zakładów jubilerskich, którym oferujemy nie tylko biżuterię, ale różnego rodzaju półfabrykaty.

Chcesz podjąć z nami współpracę ?  Skontaktuj się z nami już dziś - zadzwoń lub napisz do nasz.

Gwarantujemy:

  • Wysokiej jakości wyroby.
  • Niepowtarzalne i wyjątkowe wzory.
  • Profesjonalną obsługę każdego klienta.
  • Życzliwy i sympatyczny kontakt
    na każdym etapie współpracy.
  • Atrakcyjne, rozsądne ceny.
  • Upusty i rabaty dla stałych klientów.
  • Szybkie terminy realizacji zamówień.
+48 22 751-76-19

+48 501-733-773

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Artur Miklewski

Stronę przegląda

zainteresowanych: 2 gości